RUDOLF KOPPITZ (AT)

Galéria mesta Bratislavy, Pálffyho palác, Panská 19, Bratislava

ABRIELE BASILICO (IT)

Galéria mesta Bratislavy, Pálffyho palác, Panská 19, Bratislava

SLOVENSKÁ NOVÁ VLNA
THE SLOVAK NEW WAVE

Dom umenia / Kunsthalle Bratislava, Námestie SNP 12, Bratislava

IDEA, AKCIA, FOTOGRAFIA (SK)
IDEA, ACTION, PHOTOGRAPHY

Roman Fecik Gallery, Zámočnícka 8, Bratislava

FOTOGRAFIA V SLUŽBÁCH PROPAGANDY
PHOTOGRAPHY IN THE SERVICE OF PROPAGANDA

Dom umenia / Kunsthalle Bratislava, Námestie SNP 12, Bratislava

LIU XIA (CN)

Galéria Cypriána Majerníka, Ventúrska 9, Bratislava

SONY WORLD PHOTO AWARDS 2014

Dom umenia / Kunsthalle Bratislava, Námestie SNP 12, Bratislava

SORELA (CZ)

CHCETE SOCIALISTICKÝ REALISMUS? MÁTE HO MÍT!
DOYOU WANT SOCIALISTIC REALISM? YOU WILL GET IT!

Stredoeurópsky dom fotografie, Galéria Profil, Prepoštská 4, Bratislava

JURAJ LIPTÁK & ANONYMUS (SK)

Galéria 19, Lazaretská 19, Bratislava

LEICA OSKAR BARNACK AWARD 2013

EVGENIA ARBUGAEVA
CIRIL JAZBEC

Stredoeurópsky dom fotografie, Galéria Martina Martinčeka, Prepoštská 4, Bratislava

BORIS FARIČ (SI)

TOPOGRAPHIA SLOVENIAE RELICTAE

Veľvyslanectvo Slovinskej republiky, Ventúrska 5, Bratislava

MEMORY LAB (SK, FR, HU, SL, DE)

SPOLOČNÝ PROJEKT EURÓPSKEHO MESIACA FOTOGRAFIE
COMMON PROJECT OF THE EUROPEAN MONTH OF PHOTOGRAPHY

Francúzsky inštitút, Sedlárska 7, Bratislava

MILOTA HAVRÁNKOVÁ (SK)

Galéria Slovenskej výtvarnej únie – Umelka, Dostojevského rad 2, Bratislava

FARBA PRE REPUBLIKU (DE)
COLOUR FOR THE REPUBLIC

JÁN GALANDA (SK)

1904–1960
OSOBNOSTI SLOVENSKEJ FOTOGRAFIE
PERSONALITIES OF SLOVAK PHOTOGRAPHY

Photoport, Pražská 11, Bratislava

ROJO (MX)

Galéria Michalský dvor, Michalská 3, Bratislava

MAGNUS CEDERLUND (SE)

Galéria F7, Františkánske nám. 7, Bratislava

TEATRÁLNY SVET / THEATRICAL WORLD
1839–1939

Slovenské národné múzeum, Vajanského nábrežie 2, Bratislava

RÓBERT LÁSZLÓ BÁCSI (HU)

ŠAPITÓ / MANÈGE

Balassiho inštitút – Maďarský inštitút v Bratislave, Palisády 54, Bratislava

OLJA TRIAŠKA STEFANOVIČ (SK)

ŠTAFETA MLADOSTI / RELAY RACE OF YOUTH

Galéria Z, Zichyho palác, Ventúrska 9, Bratislava

KORNÉL DIVALD (SK)

ZÁBERY Z BOJÍSK ŠARIŠSKEJ A ZEMLÍNSKEJ ŽUPY 1915
IMAGES FROM THE BATTLEGROUNDS OF ŠARIŠ AND ZEMPLÍN PROVINCE 1915

Slovenské národné múzeum – Múzeum kultúry Maďarov na Slovensku, Žižkova 18, Bratislava

JOSÉ GUERRERO (ES)

Výstavná sála Univerzitnej knižnice v Bratislave, Michalská 1, Bratislava

KLAUS PICHLER (AT)

LEN MY DVAJA / JUST THE TWO OF US

Rakúske kultúrne fórum, Astoria Palace, Hodžovo nám. 1/A, Bratislava

NIKOLA MIHOV (BG)

ZABUDNI NA SVOJU MINULOSŤ
FORGET YOUR PAST

Bulharský kultúrny inštitút, Jesenského 7, Bratislava

ISTVÁN BIELIK (HU)

FOTOGRAFIE ZMAJDANU
IMAGES FROM MAIDAN

Galéria Artotéka, Kapucínska 1, Bratislava

JIŘÍ HANKE (CZ)

POHLEDY Z OKNA MÉHO BYTU
VIEWS FROM THE WINDOW OF MY FLAT

Západná terasa Bratislavského hradu, Nám. A. Dubčeka 1, Bratislava

KRZYSZTOF MILLER (PL)

Poľský inštitút, Námestie SNP 27, Bratislava

GEORGY KOLOSOV (RU)

KRISTOVA PROCESIA PRE TVORCU ZÁZRAKOV
CHRIST PROCESSION OF THE WONDERWORKER

Kaplnka sv. Jána Evanjelistu, Františkánska 1, Bratislava